E, 25.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kanal 2 «Suures komöödiaõhtus» teeb homme kaasa ka Kristjan Jõekalda!

Reporter.ee
Facebook

Telemängu «Rooside sõda» saab sel nädalal näha Kanal 2 ekraanil lausa kahel korral, sest lisaks tänasele saatele paneb Kristjan Jõekalda juhitud mäng homme proovile ka «Suure komöödiaõhtu» naljategelased.

Aasta meelelahutaja tiitliga pärjatud Kristjan Jõekaldal on homses «Suures komöödiaõhtus» tükk tegemist, et fänniparvega hakkama saada. Kogemused ei vea teda siiski alt ja nii suudab Jõekalda ka komöödiaõhtu naljategelased enda pilli järgi tantsima panna. «Rooside sõda» tuleb naljasaatele omaselt eriti tuline, sest vastamisi lähevad võistkonnad, kus ühe laua taga peavad üksmeelele jõudma nišimiss Milvi Vanilli, hea vaibi saadik Metanooli Technochuck, staarkoduperenaine Hele Laks ja  fitnessikuninganna Suzi Vesik. Nende vastu astub tiim, kuhu kuuluvad vinguviiul Herbert Ving, Hispaania hurmur Xavier Jesus ja uustulijana «Suure komöödiaõhtu» karusselli sisenev seitsmekordne lesk Vormsi Erna.

Vaata, mida on homsest «Rooside sõjast» oodata!

Facebook

Märksõnad

Tagasi üles