Kanal 2 «Suur komöödiaõhtu» tutvustab täna uut presidendikandidaati!

Reporter.ee
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Juba täna õhtul kell 20:00 hakkavad Kanal 2 «Suure komöödiaõhtu» tegelased tõestama enda talendikust. Piim, leib ja ruubiku kuubik – nii kirevad nagu on tegelased, on ka nende trumbid!

Kanal «Suur komöödiaõhtu» toob täna ekraanile postitantsu, üllatavad armuavaldused ja kõrged külalised. Kõik keeratakse pea peale, kui Angela Merkeli ja Toomas Hendrik Ilvese kõrval võtab stuudios koha sisse Vladimir Putin. Väärikate riigijuhtide seltskonda soovib peagi kuuluda ka Hele Laks, kes peab just ennast kõige sobivamaks kandidaadiks. Sellise avaldusega tuleb staarkoduperenaine välja tänasel naljategelaste konkursil, kus kõik tegelased peavad letti lööma oma erilised trumbid. Kui Hele Laks teab koduse toidu salaretsepti, siis seltskonnas on olemas ka hiilgav pranglija, suurepärane suuliigutaja, talupiima eestkõneleja jne. Andeid selle seltskonna peale juba jagub, kuid sellele vaatamata peab üks osalejatest täna siiski saatest lahkuma. Kes, see selgub juba saates!

«Suur komöödiaõhtu» on Kanal 2s juba täna õhtul kell 20:00, kohe peale «Reporterit»!

Vaata, miks sobiks Hele Laks Eesti esimeseks naispresidendiks!

Copy
Tagasi üles